www.btlb.be

Poules

Groep 1 - WedstrijdenGroep 1 - Stand
10-09-2021 BP Ratten 16-2 The Lucky Ones
10-09-2021 Tattoo's 11-7 Schapeloze Herders
17-09-2021 Schapeloze Herders 8-10 The Lucky Ones
17-09-2021 Tattoo's 3-15 BP Ratten
24-09-2021 The Lucky Ones 11-7 Tattoo's
24-09-2021 BP Ratten 11-7 Schapeloze Herders
Club W G V Ptn SetPtn
BP Ratten 3 0 0 6 42
The Lucky Ones 2 0 1 4 23
Tattoo's 1 0 2 2 21
Schapeloze Herders 0 0 3 0 22
 
Groep 2 - WedstrijdenGroep 2 - Stand
10-09-2021 Stadion 6-12 Confrater
10-09-2021 President 11-7 New Kids
17-09-2021 Confrater 14-4 New Kids
17-09-2021 Stadion 15-3 President
24-09-2021 New Kids 2-16 Stadion
24-09-2021 President 6-12 Confrater
Club W G V Ptn SetPtn
Confrater 3 0 0 6 38
Stadion 2 0 1 4 37
President 1 0 2 2 20
New Kids 0 0 3 0 13
 
Groep 3 - WedstrijdenGroep 3 - Stand
10-09-2021 Buddies 15-3 Mallywood United
10-09-2021 Gomaar 9-9 De Kluizenaars
17-09-2021 De Kluizenaars 14-4 Mallywood United
17-09-2021 Gomaar 7-11 Buddies
24-09-2021 Mallywood United 10-8 Gomaar
24-09-2021 Buddies 10-8 De Kluizenaars
Club W G V Ptn SetPtn
Buddies 3 0 0 6 36
De Kluizenaars 1 1 1 3 31
Mallywood United 1 0 2 2 17
Gomaar 0 1 2 1 24
 
Groep 4 - WedstrijdenGroep 4 - Stand
10-09-2021 T Kelderke 15-3 Trekeroplos
10-09-2021 Youngstars 2.0 8-10 De Ploeg
17-09-2021 De Ploeg 14-4 Trekeroplos
17-09-2021 Youngstars 2.0 6-12 T Kelderke
24-09-2021 Trekeroplos 11-7 Youngstars 2.0
24-09-2021 T Kelderke 8-10 De Ploeg
Club W G V Ptn SetPtn
De Ploeg 3 0 0 6 34
T Kelderke 2 0 1 4 35
Trekeroplos 1 0 2 2 18
Youngstars 2.0 0 0 3 0 21
 
Groep 5 - WedstrijdenGroep 5 - Stand
10-09-2021 Boenkter op los 9-9 Squadra
10-09-2021 Iejnen en weg 18 - 0 De Dreef
17-09-2021 De Dreef 4-14 Squadra
17-09-2021 Iejnen en weg 10-8 Boenkter op los
24-09-2021 Squadra 9-9 Iejnen en weg
24-09-2021 Boenkter op los 11-7 De Dreef
Club W G V Ptn SetPtn
Iejnen en weg 2 1 0 5 37
Squadra 1 2 0 4 32
Boenkter op los 1 1 1 3 28
De Dreef 0 0 3 0 11
 
Groep 6 - WedstrijdenGroep 6 - Stand
10-09-2021 Jos 3-15 Les Tontons
10-09-2021 Jem Team 13-5 T Vel Af
17-09-2021 T Vel Af 2-16 Les Tontons
17-09-2021 Jem Team 10-8 Jos
24-09-2021 Les Tontons 14-4 Jem Team
24-09-2021 Jos 7-11 T Vel Af
Club W G V Ptn SetPtn
Les Tontons 3 0 0 6 45
Jem Team 2 0 1 4 27
T Vel Af 1 0 2 2 18
Jos 0 0 3 0 18
 
Groep 7 - WedstrijdenGroep 7 - Stand
10-09-2021 Masters Bastards 5-13 Loonys
10-09-2021 Pottenbrekers 14-4 Landlopers
17-09-2021 Landlopers 2-16 Loonys
17-09-2021 Pottenbrekers 15-3 Masters Bastards
24-09-2021 Loonys 10-8 Pottenbrekers
24-09-2021 Masters Bastards 8-10 Landlopers
Club W G V Ptn SetPtn
Loonys 3 0 0 6 39
Pottenbrekers 2 0 1 4 37
Landlopers 1 0 2 2 16
Masters Bastards 0 0 3 0 16
 
Groep 8 - WedstrijdenGroep 8 - Stand
10-09-2021 Crazy 28 18-0 Barracuda
10-09-2021 Imeland 2-16 Principado
17-09-2021 Principado 17-1 Barracuda
17-09-2021 Imeland 8-10 Crazy 28
24-09-2021 Barracuda 1-17 Imeland
24-09-2021 Crazy 28 4-14 Principado
Club W G V Ptn SetPtn
Principado 3 0 0 6 47
Crazy 28 2 0 1 4 32
Imeland 1 0 2 2 27
Barracuda 0 0 3 0 2
 
Groep 9 - WedstrijdenGroep 9 - Stand
10-09-2021 Ros Amigos 9-9 Shots
10-09-2021 Paddy's Boys 3-15 Dynamite Oiljst
17-09-2021 Dynamite Oiljst 12-6 Shots
17-09-2021 Paddy's Boys 1-17 Ros Amigos
24-09-2021 Shots 12-6 Paddy's Boys
24-09-2021 Ros Amigos 12-6 Dynamite Oiljst
Club W G V Ptn SetPtn
Ros Amigos 2 1 0 5 38
Dynamite Oiljst 2 0 1 4 33
Shots 1 1 1 3 27
Paddy's Boys 0 0 3 0 10
 
Groep 10 - WedstrijdenGroep 10 - Stand
10-09-2021 D Ou Rakkers 5-13 Stormvogels
10-09-2021 Treknekee 8-10 Prohub
17-09-2021 Prohub 6-12 Stormvogels
17-09-2021 Treknekee 6-12 D Ou Rakkers
24-09-2021 Stormvogels 13-5 Treknekee
24-09-2021 D Ou Rakkers 14-4 Prohub
Club W G V Ptn SetPtn
Stormvogels 3 0 0 6 38
D Ou Rakkers 2 0 1 4 31
Prohub 1 0 2 2 20
Treknekee 0 0 3 0 19
 
Groep 11 - WedstrijdenGroep 11 - Stand
10-09-2021 Young Squadra 8-10 Coaster
10-09-2021 White Diamonds 11-7 Eclipse
17-09-2021 Coaster 14-4 Eclipse
17-09-2021 Young Squadra 8-10 White Diamonds
24-09-2021 Eclipse 8-10 Young Squadra
24-09-2021 White Diamonds 9-9 Coaster
Club W G V Ptn SetPtn
Coaster 2 1 0 5 33
White Diamonds 2 1 0 5 30
Young Squadra 1 0 2 2 26
Eclipse 0 0 3 0 19
 
Groep 12 - WedstrijdenGroep 12 - Stand
10-09-2021 De Statie 9-9 Brouwershuis
10-09-2021 TVC Virtuala 5-13 Loco Swinja s
17-09-2021 Brouwershuis 15-3 Loco Swinja s
17-09-2021 De Statie 17-1 TVC Virtuala
24-09-2021 TVC Virtuala 6-12 Brouwershuis
24-09-2021 Loco Swinja s 4-14 De Statie
Club W G V Ptn SetPtn
De Statie 2 1 0 5 40
Brouwershuis 2 1 0 5 36
Loco Swinja s 1 0 2 2 20
TVC Virtuala 0 0 3 0 12
 
Groep 13 - WedstrijdenGroep 13 - Stand
10-09-2021 KC Ratabar 16-2 KC Maegher Goet
10-09-2021 Twieeje van Tienen 18-0 Juvels
17-09-2021 KC Maegher Goet 9-9 Juvels
17-09-2021 KC Ratabar 9-9 Twieeje van Tienen
24-09-2021 Juvels 0 - 18 KC Ratabar
24-09-2021 Twieeje van Tienen 10-8 KC Maegher Goet
Club W G V Ptn SetPtn
KC Ratabar 2 1 0 5 43
Twieeje van Tienen 2 1 0 5 37
KC Maegher Goet 0 1 2 1 19
Juvels 0 1 2 1 9
 
Groep 14 - WedstrijdenGroep 14 - Stand
10-09-2021 Winnik Basterds 7-11 Ten Rozen
10-09-2021 De Molenhoek 1-17 Maaskantje
17-09-2021 Ten Rozen 2-16 Maaskantje
17-09-2021 Winnik Basterds 5-13 De Molenhoek
24-09-2021 Maaskantje 16-2 Winnik Basterds
24-09-2021 De Molenhoek 12-6 Ten Rozen
Club W G V Ptn SetPtn
Maaskantje 3 0 0 6 49
De Molenhoek 2 0 1 4 26
Ten Rozen 1 0 2 2 19
Winnik Basterds 0 0 3 0 14